118 70 İSİM BİLGİLERİNDEN TELEKOM NUMARA SORGULAMA

 

’118 70’Rehberlik servisini, Türk Telekom aboneleri ve GSM faturalı veya ön ödemeli hatlı tüm aboneler kullanabilir. 118 70’’ bilinmeyen numaralar servisini kullanarak ihtiyacınız olduğu anda istediğiniz kişinin numarasına 7/24 ulaşabileceğiiz tek numaradır 118 70 “Bilinmeyen Numaraları Sorgulama” servisine ulaşarak aramak istediğiniz ev veya iş telefonunu sorgulayarak numara kime ait olduğunu öğrenebilirsiniz.

118 70’’ numarasını arayarak Vodafone Bilinmeyen Numaralar servisine ve tüm GSM operatörleri için, 118 70’i arayarak cep telefonu numarası sorgulama yapabilir, dilediğiniz kişinin hat bilgilerine ulaşabilirsiniz.Avea Türkcell Vodafone Türk Telekom numaralarına hat bilgilerine ulaşmak için 118 70i arayarak bilinmeyen numaralar sorgulama ile istediğiniz kişiye dakikalar içinde ulaşabilirsiniz.

Hat bilgilerini öğrenmek istediğiniz kişinin, “Ad Soy ad İl İlçe” bilgilerini 11870’i arayarak ilgili kişinin hat bilgilerini öğrenebilirsiniz’118 70’’ ile tüm sabit hatlar ve GSM telefonlarından herhangi bir alan kodu kullanmaksızın arayabilirsiniz. Bununla birlikte telefon numarası sorgulamak istediğiniz kişinin telefon numarasını öğrenmek için numaradan isim sorgulama yapabilirsiniz.