118 70 BİLİNMEYEN NO SORGULAMA

 

 

‘’118 70’’ Bilinmeyen No servisini faturalı veya ön ödemeli hatlı tüm Turkcell aboneleri arayabilir hiçbir operatör fark etmeksizin numaranın kime ait olduğunu öğrenmek için cep telefonu numarası sorgulama yaparak istediğiniz kişinin numarasına ulaşabilirsiniz.‘118 70’’ Bilinmeyen Numaralar Servisi’ ile bilinmeyen hiçbir numara kalmayacak. 118 70  bilinmeyen numaralar servisi ile dilediğiniz kişinin numarasına isimden numara sorgulama yolu ile veya ve sizi araya cevapsız numaraların hat bilgilerine anında ulaşabilirsiniz

’118 70’’ Bilinmeyen Numaralar  servisini arayarak sizi arayan cevapsız numaranın kime ait olduğunu öğrenmek artık çok kolay. Sizi arayan cevapsız numara ister ister Turkcell İster TürkTelekom olsun Sizi arayan numaranın kime ait olduğunu öğrenebilirsiniz.

118 70‘i arayarak, telefonunu öğrenmek istediğiniz abonenin ismi, adresi ve şehrini isimden numara sorgulama yolu ile aradığınız kişinin hat bilgilerini öğrenebilirsiniz  bilmek istiyorsanız tek yapmanız gereken 118 70’i arayarak telefon numara sorgulama ile aradığınız kişinin hat bilgilerine ulaşmak bu kadar kolay. Bu hizmetin, 118 70 ‘in sağladığı bilinmeyen numaralar hizmetinden farkı 118 70’i arayarak bir kişiye ait hem cep telefonu hem de sabit telefon sorgulama numaralarına ulaşılabilmenizdir.