118 70 Bilinmeyen Numaralar Servisi

118 70’yi Turkcell numaralarından  arayarak, 7/24 TürkTelekom bilinmeyen numaraları sorgulama yaparak istediğiniz abonesinin hat bilgilerine cep telefonu numarası sorgulama yaparak istediğiniz kişinin hat bilgileri ile istediğiniz kişiye ulaşabilirsiniz. Ayrıca Türk Telekom abonelerine ait sabit telefon numaralarına 118 70’i arayarak ulaşabilirsinizİstediğiniz numaranın kime ait olduğunu öğrenebilirsiniz.

 

118 70 ‘i arayarak, telefonunu öğrenmek istediğiniz GSM operatörü abonenesin ismi, adresi ve şehrini belirterek telefon numarası vererek isimden telefon numarası sorgulama yolu ile isimden telefon numarası öğrenmek çok kolay. Sorgulama sonucunda bir isim veya bir numara vererek isimden numara sorgulama veya numaradan isim sorgulama yapabilirsiniz.

118 70’i arayarak sizi arayan bir numaranın kime ait olduğunu öğrenmek istediğiniz numarayı sorgulayabilirsiniz 118 70 üzerinden numaranın kime ait olduğunu öğrenmek için ister isimden numara sorgulama ister numaradan isim sorgulama yolu ile dilediğiniz kişinin numarasına veya hat bilgilerine ulaşabilirsiniz