118 70 ‘İ TUŞLAYARAK BİLİNMEYEN NUMARA SORGULAMA

118 70’’ bilinmeyen numaralar servisini faturalı veya ön ödemeli hatlı tüm Turkcell aboneleri ve diğer operatörler kullanabilir 118 70’’ bilinmeyen numaralar servisini faturalı veya ön ödemeli hatlı tüm Turkcell aboneleri kullanabilir.

Hepsi bununlada sınırlı değil. O peratörünüz Türkcell olabilir ama siz 118 70vodafone bılınmeyen numaralar’’servisi ile vodafone bilinmeyen numaraları sorgulama yapabilirsiniz Türk telekom isimden numara bulmak için 118 70’i arayarak isim soy isim ve şehir bilgileri ile isimden numara sorgulaması ile istediğiniz kişinin numarasına ulaşabilirsiniz

Ayrıca  ‘’118 70’’ ile bilinmeyen telefon numaraları sorgulama yapmak için Telefonunu öğrenmek istediğiniz abonenin ismini, adresini ve şehrini belirterek isimden numara sorgulama ile istediğiniz kişinin telefon numarasına ulaşabilirsiniz. Bu hizmetten faydalanabilmek için tek yapmanız gereken 118 70’i tuşlamak ya ihtiyacınız olan numaralara  ‘’118 70’’ bilinmeyen numaralar servisi ile kısa sürede ulaşabilirsiniz. Ayrıca yine ‘’118 70’’ bilinmeyen numaralar servisi ile Size en yakın hastane, eczane gibi önemli numaralar başta olmak üzere aklınıza gelebilecek her firmaya ve numaraya en kısa sürede ulaşabilirsiniz.