118 70 İLE FARKLI NUMARA  ÇEVİRMEDEN DİREKT NUMARA SORGULAMA

 

118 70 ister sabit hatlı telefonunuzdan isterseniz cep telefonunuzdan aynı anda numaradan isimden numara sorgulayabilirsiniz.1870 bilinmeyen numaralar rehberlik servisi ile istediğiniz kişiye ve numaraya ulaşmak artık çok kolay.Bütün operatörlerden isim sorgulama ve aranabilen 118 70’den, bütün operatörlere ait abone verilerine ulaşabilirsiniz. ’118 70’’ bilinmeyen numaralar servisi hattında 7/24 hizmet vermektedir.

118 70’’ bilinmeyen numaralar servisi ile sorgulama yaparken Turkcell için farklı bir tuşa Turktelekom için farklı bir NUMARA ÇEVİRMENİZE GEREK  ve dakikalarca beklemenize gerek yok. ’118 70’’ tek numara üzerinden tüm operatörlere ait cep telefon numarası sorgulama yapabilir istediğiniz kişinin hat bilgilerine dakikalar içinde ulaşabilirsiniz.

118 70’’ Bilinmeyen Numaralar servisi ile cep tel no sorgulama yolu ile sizi arayan numaranın kim olduğunu kolaylıkla öğrenebilirsiniz Günün her saatinde cep telefonunuzdan ve Türk Telekom hatlı telefonlardan 118 70’i arayarak telefonunu öğrenmek istediğiniz abonenin isim ve soy isim bilgileri ile isimden numara sorgulama yaparak öğrenebilirsiniz