118 70 İLE KURUM BİLGİLERİ ÖĞRENMEK

 

118 70’’ ile tüm sabit hatlar ve GSM operatörlerine ait telefon numaralarını, kurum ve kişi bilgilerini öğrenebilirsiniz Vodafone, Turkcell, , Türk Telekom ait numaralardan 118 70 ‘i arayarak, rehbere kayıtlı herhangi bir Vodafone abonesinin cep telefonu numarasına vodafone numara sorgulama yaparak ulaşabilirsiniz.

118 70’’ Bilinmeyen Numaralar Servisi sayesinde, size ait bilmediğiniz bir  numaranın kime ait olduğunu öğrenebilirsiniz.70’i ister sabit hatlı telefonunuzdan isterseniz cep telefonunuzdan arayabilir dilediğiniz GSM operatörü ile ilgili cep telefonu sorgulama yapabilirsiniz.‘’.Türk Telekom ait bilinmeyen numaraları öğrenmek için,

118 70’’ Bilinmeyen Numaralar Servisi’ ile Türkiye’de bilinmeyen hiçbir numara kalmayacak118 70 Türkcel numarasından isim sorgulamak  ve dilediğiniz GSM  abonesinin cep telefonu numarasına ulaşmak için numaradan isim sorgulama ile dilediğiniz kişinin hat bilgilerine ulaşabilirsiniz.‘’118 70’i direkt olarak arayabilirsiniz. , Turkcell ve Türk Telekom’a kayıtlı, tüm bilinmeyen numaralar 118 70’te. Üstelik numaradan isim sorgulama ya da isimden numara sorgulama yaparak ulaşabilirsiniz!