Bilinmeyen numara servisi

Bilinmeyen numara servisi bulmak adına bir süredir arkadaşlarıma sorular soruyordum. Gerçekten de benim için bir an önce bu şekilde bir servis bulmak önemliydi. Çünkü beni rahatsız eden bir numara vardı ve de ben bunu bulmak istiyordum. Neden beni rahatsız ediyor diye de düşünmeye devam ediyordum.

Yani insan böyle durumlar ile karşılaştığı zaman gerçekten de canı sıkılıyor ve de ne yapması gerektiğini de pek bilemiyor. O nedenle de aslında Telekom numara kime ait diye sorgulama yapılan servislerin ne kadar güzel olduğunu biliyordum. Bu nedenle de mutlaka benim bunlardan yararlanmam lazımdı. Ben de bu nedenle incelemelere devam ediyordum.

Mutlaka bilinmeyen nolar arasından beni arayan bu kişinin kim olduğunu bulmak istiyordum. O nedenle de en sonunda yaptığım araştırmalar doğrultusunda 11870 kurumsal firmasını arayabileceğimi ve de buradan sorgulamalar yapabileceğimi anladım. Gerçekten de böylesine yararlı servisler olduğu zaman ben kendimi çok iyi hissediyordum. İnsan bu şekilde asla sinir olmuyor ve de sonuçlara ulaşabiliyor.